Heart FlagsEşit ölçülerdeki eski kitap, gazete sayfalarından hazırlanmış sade, sevimli bir uygulama, Heart Flags; gördüğümde, çağrıştırdığı farklı kullanım alanlarıyla bana ilham kaynağı oldu. Cori Kindred site, blog, flickr set, etsy shop bağlantılarından, diğer yaratıcı işlerine de ulaşılabiliyor. Görmeden geçmeyin, derim.

Tabii
bu, yaklaşan 'valentine day' için güzel bir öneri olarak da görülüp değerlendirilebilir. Fakat eminim Martha Stewart, e2'de başlayan programında, o konuda da gayet şahane öneriler sunacaktır(!).

Eski kitaplarla yapılan güzel bir diğer uygulama ise,
Recycled Words, idi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...