Log-a-ritm-a

Şimdilik, ritimsiz loglar şeklinde de olsa, "Bir kahve içimi arası", gibi zamanlarda; blog'a müzik, sinema, kitap, an'lık not... şeklinde beslemelerde bulunma kararı aldım.
[Kendime not:Yan menü düzenlenecek.] Blogger Google ile uyumlu hareket etmeye başladığından beri; Google account'uyla Blogger oturumu açılabiliyor. Blogger beta'ya geçişle; yeni Templateler ve menü kullanımlarını pratikleştirecek modüller eklenmiş. Google Groups-Beta da aşılmış. Bakalım, zaman daha neler gösterecek...

[log a ritm a; çetre-fil-li, dön-gü-sel loglarınız itinayla barındırılır... fil-sel-i... rhythmlog... ritmik loglar... ritimli loglar; özel eğitim sürecinden başarıyla çıkmış, ritimologlar istihdam edilecektir!? serî log girişlerine müsait alanımız, konuk ritimologlara açıktır...]

Bir amaca hizmet etmek için sözcükler deforme edilip, yeni türetimlere gidilebilir. Ama Türkçe konuşup, Türkçe yazmakta ısrarlı olmak gerek.
Web üzerinde doğru ve kaliteli bilgi aktaran/paylaşan, Türkçe içerikli alanların çoğalması, dileğimiz.

Yan menüdeki; "BİLGİSAYAR" yazılı resim, destek, anımsatma amacıyla orada kalacaktır. Resmin üzerine tıklanarak detaylı bilgi edinilebilir!
Bilgisayar Türkçesi istemiyoruz!

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...