Kate Forrester, İllüstratif Tipografi"Open Day poster, Brighton University"; Kate Forrester'ın, sade ama hoş bir detayla zenginleştirilmiş illüstratif tipografi örneği çalışması. Fotoğraf, illüstrasyon, tipografi başlıklı portfolyosu görülmeye değer.

[İllüstrasyon için TDK, "resimleme" karşılığını uygun görüyor. TDK-tipografi, Ek$iSözlük-tipografi, Ek$iSözlük-illüstrasyon.]

2 yorum:

  1. Kızıl saçlı kızı sevdim ben en çok

    YanıtlaSil
  2. Kate Forrester portfolyosundaki çalışmalardan; Type başlığındaki, Christmas ve Opposite type'in ilgini çekebileceğini düşünmüştüm ben de :)

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...