Meat Loaf 'I'd Do Anything For Love'


Sabah radyoda duyduğumda, 'I'd Do Anything For Love ' benim için iyi bir güne başlangıç parçası oldu.

Arşivimde kaset formatında sakladığım albümünü anımsayıp baktığımda; 1993'ten bu yana ses kalitesini halen koruyabildiğini görünce, diğer parçalarını da dinlemeye devam ettim.

Geçen onca zamana rağmen, dinlerken aynı tadı verebiliyorsa müzik; bu, o müziğin başarısı ve 'zaman üstü' olduğunun göstergesidir.


Evet, albümdeki diğer parçalar da, aynı zevkle dinlemeye değerler.

Meat Loaf, 1993 yılında yayınlanan, 'Bat Out Of Hell II: Back Into Hell' albümündeki, 'I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)' parçasıyla; o güne kadar listelere girme başarısını gösteren en uzun şarkıya sahip rock sanatçısı olmuştu..

Geçmişe dönük minik bir anımsama kıvamında, hafta sonuna geçiş müziğimiz; Meat Loaf, 'I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)' olsun. Gayet de hoş bir videosu vardır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...