Lost Highway, Bon Jovi

Lost Highway; yakın zamanda çıkan, son Bon Jovi albümü.

Bende eski bir dostla tekrar karşılaşma hissi yaratan bu albümü, m
inik tatil aramda dinleme fırsatı bulmuş, sonrasında da Bon Jovi albümlerinden Keep The Faith (1992), These Days (1995) ile bu dinletiyi daha da leziz bir hâle dönüştürmüştüm.

İsteyen istediği kadar, Lost Highway'in ticari kaygıyla yapılmış bir Bon Jovi albümü olduğu eleştirisini getirsin. İlk albümlerinden bu yana ilgiyle takip eden biri olarak; (evet, önceki albümlerindeki o tad maalesef pek yok ama) hâlâ varlıklarını sürdürmelerinden ve yaşamımda bıraktıkları izlerden memnunum.Lost Highway'den 'Make A Memory' videosu (*), hafta sonu müziğim olarak burada yer alıyor.

Albümle ve grupla ilgili detaylar Bon Jovi web sitesinde. Diğer Bon Jovi videolarına ise YouTube'dan erişmek mümkün.
0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...