Minik Bir Ara


Temmuz ayında, Ay gürünümleri böyle olacakmış.

Tatil için minik bir ara veriyorum, bu süre zarfında elektromanyetik alanlardan olabildiğince uzak kalmak gibi bir düşüncem var;
9 Temmuz'a kadar blogumda yeni bir yazı yayımlanmayacaktır. Fakat bu, ben yokken arada oyuncak blogumu ziyaret edip, arşivdeki yazılarıma ilgi göstermenizi engellemesin lütfen.

Blogumun yalnız kalıp, ilgisizlikten sıkılmasına izin vermeyeceğinize inanıyorum. Uğramışken,
'keşfetmek için bak' bağlantılarımdaki bloglarla, birbirinden görülesi dünyalara yolculuğa çıkabilir; Blograzzi marifetiyle blogumu favorilerinize ekleyip, blogumla ilgili düşüncelerinizi orada yorum olarak bırakarak da ilginizi gösterebilirsiniz.

Görüşmek üzere... Sevgiler...

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...