'A Footwear Fantasy', Michel Tcherevkoff

Anımsarsınız, yakın zamanda bir firma, mayo reklamlarını billboardlara asmak konusunda sorun yaşamıştı. Bir takım sebeplerden gerekli izin çıkmayınca; sebze, meyve fotoğraflarıyla reklam hazırlayıp, renk seçeneklerinin genişliğini esprili, dolaylı bir dille vurgulamışlardı.

Bazen böyle enteresan yaklaşımlara gidilmek durumunda kalınabiliyor. Ya da değişiklik olsun diye, böyle yaratıcı yaklaşımlar yakalanmaya çalışılabiliyor.

Michel Tcherevkoff; işi, yaratıcı çözümler üretmek olan bir fotoğrafçı; "Ürünümü, farklı bir dille sunmak istiyorum; zihnin algı süreçlerinde eğlenceli titreşimler yaratarak, bunu etkileyici bir şekilde nasıl yaparız", derseniz; bulmak isteyeceğiniz yeteneklerden biri.

Altta gördüğünüz fotoğraflar, biraz da dijital uygulamaların katkısıyla hazırlanmış
Michel Tcherevkoff'a ait örnek işlerden. (Görsellerin büyük hallerini görmek için, üzerlerine tıklayınız.)“Shoe-Fleur: A Footwear Fantasy”

Michel Tcherevkoff portfolyosu etkileyici, eğlenceli çalışmalarıyla, görülesi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...