İçerikten Memnunum?

"'draft.blogger' İle Blogger'da Gezintim" başlıklı yazımda; Blogger'ın "anket" ekleme özelliğini denemek için, mini bir anketi sağ menüye eklediğimden bahsetmiştim.

Bir hafta süreli, "İçerikten Memnunum?" anketimizin sonucu; yandaki görselde de görebildiğiniz üzere; 26 katılım, 24'e 2 oyla, olumlu çıkmış gözüküyor.

Katılıp, görüş bildirenlere teşekkür ediyorum. İçerikten istifade edildiğini bilmek, sevindirici. Fakat, iki "hayır" oyunu ne sebeple aldığımı da bilmek isterdim. Sorularınıza, eleştiri, yorum ve önerilerinize açığım; e-posta adresimi kullanarak bana her zaman ulaşabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...