Norah Jones, Cemil Topuzlu'da

Bu yaz İstanbul'da konser programları, "2010 Avrupa Kültür Başkenti" olmaya yakışacak bir kentten beklenecek derecede zengin.

Zaman bulup hangisine gideceğinize karar vermekte problem yaşayanlardansanız bile; canlı performansını heyecanla beklediğim
Norah Jones konserini kaçırmayacağınızı umuyorum.Norah Jones,
14. Uluslararası İstanbul Caz Festivali kapsamında, 1 Ağustos'ta, Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde.

Norah Jones, "Come Away With Me".

Biletix'ten, biletlere ulaşılabiliyor(du) ama, öyle görünüyor ki izlemek isteyenler, bu kadar zaman kala biletler için başka yollar bulmak durumunda kalacaklar.

Norah Jones web sitesi yanında, Vikipedi - Norah Jones ve Ek$iSözluk - Norah Jones sayfalarından hakkında detaylı bilgiye ulaşmak mümkün.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...