Sanal Kitap Fuarı


Kitap dostları için pratik bir etkinlik;
IDeEFIXe
4. sanal kitap fuarı.

Evet, biliyorum; ben de elimde tutmadan, taze kitap kokusunu duymadan kitapları almaktan çok da hoşlanmıyorum ama aklınızdaki çok uzak nasıl gidilir, onlarca kitabı nasıl taşıyacağım gibi mazeretler üretmeden alabileceğiniz ve yanında yarışmalar, hediyeler, indirimlerle iştahınızı kabartan bu tür fırsatları da kaçırmamak gerek, diye düşünüyorum.

150 Yayınevi, 50.000 Kitap, %35-%70 arası indirim!
Yayınevlerine göre farklı indirimler sözkonusu ama 5 Popüler kitap fiyatına;
Sosyal, Payel, Say Yayınları'nın içersinden, eski ve çok önemli onlarca kitap seçebilirsiniz!
Hiç bilinmez ki; belki de arka tozlu raflar hazinelerle doludur!?

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...