Kohler KarbonKohler yeni musluk modeli
Karbon için hazırlanan, MetaDesign ve Logan imzalı reklam çalışması.

Beni cezbeden renk dokularından biri kullanılmış olması dışında, su, derinlik, akışkanlık, hareket kabiliyeti ve fonksiyonalite vurgusuyla da etkileyici, örnek, güzel bir video
.

Suyun muslukla buluştuğu noktada, bu birliktelikte rahatlıkla aşktan söz edebiliriz. Tasarım nesneleri de, yakalanan bu tutkuyla yaratılıyorlar zaten. Tanıtıcı videosu da bunu yansıtabiliyor,
o iletişim dilini kurabiliyorsa, fazla söze gerek kalmıyor...


Kohler - Karbon Uploaded by Lyn. ('full screen' olarak izleyin)

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...