Blog Ödülleri 2008

blog odulleri 2008 logoTürk Blog Dünyası'nın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla organize edilen "Blog Ödülleri", sürekli ve özgün blog içeriğini artırmayı ve böylece Türkiye'de internet sektörünün de ilerlemesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Türkiye'de sayısı 1,5 milyonu bulan ve sosyal medyanın en önemli parçalarından birisi haline gelen blogların ödüllendirilmesi, hem kaliteli blog içeriğinin teşvik edilmesi, hem de ülkemizdeki internet kullanıcılarının kendi beğenilerine uygun blogları tanımaları için fırsat sağlayacak...

2008.blogodulleri.com adresinden, blog ödülleri blogundan konuyla ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Blog Ödülleri 2008 için kayıtlar, 15 Nisan'a kadar devam edecek. Şartlara uygun içeriğe sahip bir blogunuz varsa katılıp, en azından blog bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Güzel bir proje, yerinde bir girişim olduğunu düşünüyorum. Bir ilk olması da, heyecan verici. Umarım amacına başarıyla ulaşır. Türk Blog Dünyası'nın böyle bir dinamiğe ihtiyacı vardı.

Blog ödülleri bloguna uğramışken, Blog Ödülleri Logo Hikâyesi'ni de okumadan geçmemenizi öneririm; logo hikâyesinin anlatımı, hoşuma giden taraflarından biriydi...

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...