Ghostpatrol

Flynxs Matthew Lunn GhostpatrolFlynxs Matthew Lunn GhostpatrolFlynxs Matthew Lunn Ghostpatrol

Matthew Lunn, Avustralya'da 'street art', 'graffiti' sanatçısı, illüstratör. Kalemlerle yapılmış enteresan şeyler araştırırken,
ghostpatrol.net altındaki çalışmaları arasında, fikir ve uygulama olarak hoşuma giden, kalemlerin üzerine taşıdığı boyamalarına denk geldim.

Daha önce '
Brand Name Pencils' başlığında, farklı ülkelerden değişik tür ve markalardan oluşturulan bir kalem koleksiyonundan bahsetmiştik. Böylece, ghostpatrol ile bir materyalin -kalemin- farklı şekillerde nasıl 'değer' kazanabildiğine ait iki güzel örneğimiz olmuş oldu.

Flynxs Matthew Lunn GhostpatrolFlynxs Matthew Lunn GhostpatrolFlynxs Matthew Lunn Ghostpatrol

Kalemler üzerine boyamayla bu yaratıcı çalışma, zihnimde hoş fikirlerin uçuşmasını sağladı. Fakat onların haricinde bu uygulama model alınıp, meselâ puzzle'lardan hoşlanan çocuklar için, ya da kalemlerle dost çocuklar yaratmak için, bir fırsat olarak da değerlendirilebilir...

[Üzerlerine tıklayarak görselleri daha büyük görüntüleyebilirsiniz.]

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...