LetterFlow


J. S. Bach'ın güzel müziği eşliğinde, Roi Sabarov imzalı; harflerin formları arasındaki geçişleri izlediğimiz, alfabe üzerine hoş bir animasyon.

Tipografi, animasyon ve müzik, böyle leziz şekilde bir araya geldi mi, es geçmemek lâzım. Fakat,
Roi Sabarov portfolyosu altındaki diğer işler de, en az bu video kadar başarılı, eğlenceli. Meselâ, 'Jonas & Musses Religion' animasyonu, onlardan biri...

Bu konu hoşunuza gittiyse, alttakiler de ilginizi çekebilir:
Typo-mania, AlphabetCity, Le Cafe, Zurich Chamber Orchestra, Roller Coaster.

3 yorum:

  1. seyrederken basim dondu biraz, ama yaratici evet, elyazisiyla yaziyorum HALA cogu zaman, o yuzden sanirim yakaladi beni. yinede, herbirinde secilen bir kelime olsaymis demeden gecemiyorum..

    YanıtlaSil
  2. dbadioxide,
    biraz başınız dönsün bakalım (: ama, hani, nerelerdesiniz bunca zamam hmm?

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...