Electrolux, Scan Toaster

flynxs Electrolux Scan Toaster
flynxs Electrolux Scan Toaster
2008 Electrolux Design Lab finalisti, Güney Kore'den Sung Bae Chang tasarımı, usb Scan Toaster.

Yazı ve görselleri, usb kablosuyla tost ekmeklerine aktarabilen bu sevimli alet, Ekim'de Zürih'teki final sonrasında umarım sadece bir prototip olmaktan çıkıp, edinebileceğimiz hâle en kısa sürede gelir.

Electrolux Flickr sayfasından finalistlerin 'Totem Fridge', 'Sook', 'Drawer Kitchen', 'iBasket' gibi enteresan diğer ürünlerini de rahatça görebilirsiniz...

flynxs electrolux design lab 08 finalists totem fridge

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...