Erwin Bauer

flynxs erwin bauer portfolio
flynxs erwin bauer portfolio

Avusturya'dan, tasarımcı Erwin Bauer portfolyo sitesi, gerek bünyesindeki birbirinden leziz çalışmaları, gerekse tutup sürükleyerek üzerinde hareket edilebilen arayüz kullanımıyla; web site tasarımıyla, görülesi...

Erwin Bauer'in, çizgisini sevdiğim sade, modern tasarımlarından sizin de hoşlanacağınızı düşünüyorum. Zull şarapları için hazırladığı grafik profil ve modern şişe tasarımları, son çalışmalarından sadece biri.

flynxs erwin bauer portfolio zullflynxs erwin bauer portfolio zull
flynxs erwin bauer portfolio turk

Basılı materyal, font, web site, ambalaj tasarımında hoş örnekler görmek ve biraz ilham noktacığı yakalamak için, erwinbauer.com...

[Daha büyük görüntüleyebilmek için, görsellere tıklayabilirsiniz.]

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...