Light Poem

flynxs philips imageo mum light poem flynxs philips imageo mum light poem

Edindiğim '
Philips Imageo Mum Işığı'ndan ve 'LED Aydınlatma' ile Led Lambaların mekânlara kattığı derinlikten daha önce bahsetmiştim.

Shapeways.com sitesi ise, şimdi bize, sunduğu 3D design'lar oluşturabilme fırsatı ile, Philips Imageo Mum'larımızla kullanabileceğimiz, seçeceğimiz font ve kelimelerle 'Light Poem' yaratabilmemizi sağlıyor.

Alttaki YouTube videosu ile bir 'Shapeways Creator' uygulamasını görebilirsiniz.YouTube'a erişim engeli yüzünden videoyu görüntüleyemiyorsanız, aynı videoyu 'Shapeways Creator' bağlantısından da izleyebilirsiniz. Fakat, umarım maruz kaldığımız bu 'sansür'e karşı tavrınızı da gösteriyorsunuzdur. Son olarak 'İzlesene.com ve VidiVodo.com’a da erişim engellendi!' ve, bu yaşadıklarımızı sorgulamamızın artık zamanı geçiyor!

Shapeways.com, hayal gücünü üç böyutlu objelere dönüştürmenin pratik yollarından biri...

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...