Net Weather

AccuWeather'ın net Weather uygulamasını, blog'a eklemiştim. Benzerlerine kıyasla daha kullanışlı ve işlevsel olduğunu söyleyebilirim, ki zaten AccuWeather web sayfasından da incelemeniz mümkün.

An itibariyle blog'dan kaldırdım. Sebebi; sayfa açılışındaki süreyi uzatması.

Açılış sayfasındaki post sayısını da azalttım. Arşivden önceki postlara kolayca erişmek mümkün.

Sayfadaki post sayısının fazlalığı, dolayısıyla içeriği oluşturan resim, ilave uygulamalar ne kadar fazlaysa, açılış da o kadar uzuyor.

Hâlihazırda sağ menüde "Ay Evreleri" ve "Fon Müziği" uygulamaları mevcut. Şimdilik onların fazla bir yükleri yok.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...