Bir Dilek Tut

Bir proje dolayısıyla Bir Dilek Tut Derneği'nin çalışmalarından haberim oldu.

Derneğin amacı; "Amansız hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmek, onlara bir parça umut, dayanma gücü ve sevinç verebilmek".

Çocukların hayalleri, sadece minik bir oyuncak ya da kıyafet kadar pahada küçük fakat anlamca büyük istekler.

İstekleri gerçekleştirilebilen çocukları ve sırada bekleyen istekleri Bir Dilek Tut web sayfasından görebilir ve derneğin çalışmalarıyle ilgili bilgi alıp, hayati risk taşıyan, çeşitli hastalıklarla mücadele eden 3-18 yaş arasındaki çocukların bir dileğini gerçekleştirmek için, siz de sponsor olabilir ya da küçük katkılar sağlayarak, yardım/destekte bulunabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...