Anpe, Guillaume Plantevin

flynxs anpe people Guillaume Plantevinflynxs anpe offers Guillaume Plantevinflynxs anpe CVs Guillaume Plantevin

TBWA\CORPORATE tarafından, ANPE (National Agency for Employment [Ulusal Çalışma Acentesi]) için hazırlanan reklamlar; 'anpe 400000 people', 'anpe 300000 offers', 'anpe 700000 CVs'.

Advertising Agency: TBWA\CORPORATE, France. Executive Creative Director: Jean-Charles Davin. Art Director: Thibaut Vieville. Copywriter: Hugo Vella. Illustrator: Guillaume Plantevin.

Görselleri daha büyük görüntüleyebilmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz. Bu güzel pixel art örneği reklam çalışmalarının temiz hâllerini, illüstrasyonların sahibi
Guillaume Plantevin web sayfası babettedesign.com altında görmek mümkün. Reklam uygulamasının kullanım görüntüsü ise groupereflect.net'de.....

flynxs Guillaume Plantevin

Pixel art konulu diğer bir yazımız ise, 'SKY Pixel Art' idi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...