Nikola Melita Hair Studio

flynxs nikola melita hair studio violineflynxs nikola melita hair studio chello

"Let's play with your hair" sloganıyla, Nikola Melita hair studio için EuroRSCG, Prague tarafından hazırlanan, 'Violine', 'Chello' temalı iki reklam.

Fikri sevdim, fotoğrafçı da harika portfolyosuyla
Goran Tacevski. Ama...

Creative Director: Dejan Stajnberger. Art Director: Matija Vujovic. Copywriter: Dragan Vekic. Photographer: Goran Tacevski.

Görselleri daha büyük görüntüleyebilmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

3 yorum:

 1. Hehe çok güzel düşünmüşler gerçekten :)

  YanıtlaSil
 2. ömer (:

  konu mankeni daha farklı biri olsa, daha iyi olabilirmiş. ama fikir, güzel (: daha güzeli, Goran Tacevski portfolyosundaki fotoğraflar...

  hmm bu arada, blogger yorum panelini değiştirmişti. şimdi dikkat ettim; yorum kaydetme butonunda "kayıt yorumu" yazıyor (: nasıl komik bir ifade olmuş o öyle (:

  YanıtlaSil
 3. haklısın mankeni değiştirsinler! :) Tecevski çok yetenekliymiş gerçekten, kıskandım iki dakikada ;)

  evet "kayıt yorumu" butonunu görünce göndermek için sanırım buna basacağız dedim. blogger tr çevirilerine başka bir güzel örnek daha :)

  YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...