Toyota Camry: Every Bit Brilliant

flynxs-2008-camry-Toyota-Every-Bit-Brilliant

Publicis Mojo Australia tarafından hazırlanan Toyota Camry: Every Bit Brilliant reklamı. Hafta sonu çalışmak durumunda kalınca, böylesi yaratıcı işler görmek zihin açıcı taze bir soluk hissi duyumsatıyor. Eğlenceli...

Client: Toyota. Agency: Publicis Mojo, Australia. Creative Director: Micah Walker. Creative: Paul Sharp, Jon Rosen, Mike Burdick. Broadcast Producer: Sacha Loverich. Production Company: Academy Films. Director: Nick Gordon. Producer: Sally Campbell, Laura Kanerick. Director of Photography: Olivier Cariou. Line Production: GoodOil. VFX/Post Production: Fuel. Photographer: Greg White.
Videolar rutube.ru altından. Erişim engelleri rüzgârları arasında savrulurken bu fırsatla bu video paylaşım platformunu da Flynxs üzerinde denemiş olalım istedim (rutube'ın videolarda görüntüyü döndürebilme özelliği, enteresan(!)). Dailymotion'a erişim engeli şimdilik kalkmış gibi görünüyor ama, bu, bir belirsizlik içinde olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor. Umarız yakında rutube.ru erişimimiz de engellenmez!?

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...