Ikea Sliding Wardrobe


Ikea için Avustralya'dan 303 Group ajansı tarafından, Mandurah Mail içinde yayımlanması için hazırlanan IKEA PAX wardrobe reklamı.

İki ayrı sayfada hazırlanan reklamla, okuyuculara, dolapların sürgülü mekanizmasının deneyimi sunuluyor; önce ilk sayfadaki 'slide to open' uyarısıyla karşılaşan okuyucu, gazete katını -dolap sürgüsü gibi- kenara çekmesiyle, diğer bir sayfadaki dolabın iç görüntüsüyle karşılaşıyor...

Creative Director: Lindsay Medalia. Art Director: Richard Berney. Photographer: Nic Montagu.

Daha büyük görüntüleyebilmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Böyle bir reklam yüzünden insan hemen o ürünü almak istiyor...Zekice tasarlanmış gerçekten.

    YanıtlaSil
  2. Delfina, evet, ikea, nasıl etkileyeceğini biliyor (: 'ikea Eylül katalogunu bekleyen adam'ı da görmelisin (:

    peki, reklamında çok etkilenip, hemen o ürünü almak istediğinde, mantığının yapmamalısın diyen sesini dinleyebiliyor musun?

    meselâ, hp touchsmart reklamları şahane, arada denk gelince izlemek hoşuma gidiyor. ne kadar etkilensem; reklam, marka ya da ürünle duygusal bağ geliştirmemi sağlamış olsa da, gidip hp pc almam (:

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...