Uluslararası Genç İnteraktif Medya Girişimcisi Yarışması 2008

flynxs british council

British Council, interaktif medya alanında çalışan yaratıcı girişimcileri destekleyip çalışmalarının önemini vurgulamak amacıyla Uluslararası Genç İnteraktif Medya Girişimcisi Yarışmasını başlatıyor.

Yarışmanın birincisi Türkiye’de Yılın Genç İnteraktif Medya Girişimcisi unvanını kazanıp Kasım 2008’de İngiltere’de düzenlenecek olan uluslararası yarışmada Türkiye’yi temsil edecek.

Tüm masrafları British Council tarafından karşılanacak bir program kapsamında Türkiye finalisti İngiltere’nin önde gelen uluslararası üne sahip interaktif medya sektör çalışanlarıyla görüşüp, 27 Kasım 2008'de düzenlenecek olan British Interactive Media Association (BIMA) ödüllerine katılma fırsatını kazanacak...

Başvuru için son tarih, 12 Eylül 2008. Yarışma ile ilgili tüm detayları britishcouncil.org'dan öğrenebilirsiniz...

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...