Small Stakes, Jason Munn
Tasarımlarında renk, leke etkisi, sade iletişim dili ve tipografi kullanımını özellikle beğendiğim Jason Munn ile, geçen yıl denk geldiğim Nouvelle Vague afişinin sahibini merak edip araştırdığımda tanışmıştım. Puzzle efekti verilmiş işleri karıştırırken posterleriyle tekrar karşılaştım ve portfolyosunu buraya da not düşmek istedim.

Ü
stte yer verdiğim birkaç örnek dışında; Small Stakes altındaki portfolyosundan, poster ve cd, kitap kapağı tasarımları yanında diğer işlerini görmek, hatta beğendiklerimizi poster shop'tan satın almak mümkün.
(Üzerlerine tıklayarak görselleri daha büyük görüntüleyebilirsiniz.)

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...