The Wall Piano
The Wall Piano,
Hon Lam Li'ye ait; duvara yerleştirilmiş mikrofonların dokunuşları algılayarak ilettiği bilgisayar tarafından, piyano seslerine dönüştürüldüğü eğlenceli bir proje.

Eğlenceli olduğu kadar, etkileşimli reklam panolarına da esin kaynağı olabileceğini düşünüyorum. Videosunu izlediğinizde, etkileşimli reklam panolarıyla bağlantıyı daha rahat kurabilir hatta, gördüğü ilgi sizi de değişik mecralarda kullanımını hayal etmeye sevk edebilir...

link: Sounds Butter

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...