You Know My Name, Chris Cornell


'You Know My Name' Chris Cornell videosu, hafta sonu müziği olarak burada yer alıyor. Müziği, Casino Royale (2006) filminden de anımsayacaksınızdır.

İstanbul'da bu yıl 5.'si düzenlenen Rock’n Coke, benim için Soundgarden'dan bu yana ilgiyle takip ettiğim Chris Cornell demekti. Diğerleri ilgimi çekmediği için üşendiğim ve aslında istesem programımı ayarlayıp gidebileceğim halde tembellik edip Hezarfen'e gitmediğim için şimdi pişmanım :|

Sanki böyle hissetmiyormuşum gibi, aradan geçen süreye rağmen denk geldiğim ve Chris Cornell ilgimi bilenlerin, gitmediğimi öğrenince muhteşem konser performansından daha bir coşkuyla bahsetmeleri, acaba bir tür ceza mı?

Hayat, bazen 'keşke yapsaydım' dememiz için bizimle özellikle mi uğraşır? Yoksa biz mi algıda seçiciliğimiz sayesinde bazı noktaları özellikle yakalayıp üzerinde durarak kendimizle uğraşıyoruz?

Şimdi bunu buraya not düşerek, "İstanbul:Eylül:Rock’n Coke:Chris Cornell" etiketini zihnimden çıkarmış olmayı umuyorum.

2 yorum:

  1. tembellik edip Hezarfen'e gitmediğim için şimdi pişmanım :|

    Hatırlatmak zorunda mıydınız?

    :)

    YanıtlaSil
  2. hımm.. galiba şimdi ben, sitem ettiğim şeyi kendim de yapmış oldum. pardon :)

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...