Drive Safe, X-Rays

flynxs Drive safe australiaflynxs Drive safe australiaflynxs Drive safe australia

Government of Western Australia, Road Safety Council: "One click could change your future. Belt up. Drive safe. Arrive safe."


Marketforce, Perth, Australia'dan, Steve Lorimer and Andrew Tinning imzalı, yakaladığı iletişim dili, güçlü görsel mesajıyla başarılı bir sosyal reklam kampanyası örneği (daha büyük görüntüleyebilmek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz).

Kemerinizi bağlayın.
Güvenli sürün. Bir klik, geleceğimizi değiştirebilir!

link: why me.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...