Warwick Saint

flynxs warwick saintflynxs warwick saintflynxs warwick saint
flynxs warwick saintflynxs warwick saintflynxs warwick saint

Warwick Saint, yakaladığı ışıktan, renk oyunlarından hoşlandığım fotoğrafçılardan biri. Bu renk ve ışık hakimiyetinde, Güney Afrika'da doğmuş olmasının payı büyük olsa gerek, diye düşünüyorum. Portfolyosu altındaki birbirinden başarılı çalışmaları arasında mini bir gezinti, reklam, dergi, albüm kapaklarından onları kolayca anımsamanızı sağlayacaktır.
[Görselleri, daha büyük görüntüleyebilmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.]

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...