Adobe Photoshop CS3 Beta


2007’nin ilk yarısında yayınlanması beklenen, Adobe Photoshop Creative Suite 3; birkaç gün önce yayınlanan ilk Beta’sıyla; CS3’le kullanıma sunacağı fonksiyonel gelişmelerini teste sundu.

Benim, bugün test etme şansım oldu. Beklenildiği gibi; arayüzdeki, toolbox, menülerdeki işlevsel düzenlemeler, kullanımı oldukça pratikleştirmiş.

Merak eden her kullanıcı için; CS3 Beta Trial, iki gün süreli kullanıma imkan veriyor. CS2 lisansınız varsa, zaman kaygınız da yok.

Photoshop CS3 Beta için, tanıtıcı uygulamalar mevcut. O sebeple, ben burda detaylı bahsetmeye kalkmadım. Aklınıza takılacak sorular, tutoriallerin yetersiz kaldığı durumlar olursa; o durumda sorularınızı bana da iletebilirsiniz.
Çevrimiçi, ücretsiz yararlanılabilecek bu uygulamalardan
bazılarının linkleri
» 1 2 3 4 5 6 7

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...