Bacardi MojitoHımm... aslında hafta sonu öncesi girilebilecek kıvamda bir post gibi görünüyor bu ama ben bu güne de yakıştırdım :) sonuçta zaman izafi bir kavram...

Pazartesi sendromunuz yok ama zorlayıcı bir gün mü geçirdiniz? Yakalayıcı bir ritmin ya da rahatlatıcı bir lezzetin kollarına kendinizi bırakmak arasında seçim yapmak bile güç mü geliyor?
Etkileyici...
Bacardi mojito advert.
Songs name is "bacardi mojito song"

Bacardi Mojito müziği
ve arzu edenler için,
bacardi mojito hazırlanış süreci videosu; linkleri » 1 2

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...