Snap Preview Anywhere

Herhangi bir linke tıklamadan, orada ne olduğunu görmek ister misin?

Snap aslında bir arama motoru. Fakat arama sonuçlarını görüntüyle destekleme gibi de bir özelliği var. Bu özelliğin bir varyasyonu olarak; websitelerine adapte edilen uygulaması ise;
Snap Preview Anywhere.

Snap Preview Anywhere; mouse'umuzu herhangi bir link'li alan üzerinde tuttuğumuzda; link'teki sayfanın görünümünü, minik bir önizleme penceresi ile bize gösteren araçtır.
Blog, website temp'ine eklenen code ile çalışan araçla ilgili detay blog sayfasında mevcut.

not: Snap'i denemek için uyguladım. Blog'un karmaşık görünmesine sebep olduğunu düşünürsem ya da sıkılırsam, temp'ten çıkaracağım [blog sahibi, bu hakkı kendisinde saklı tutar :)]

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...