Guinness, Domino, Hema

Fikri ve uygulamasıyla, iki etkileyici reklam örneğini anımsayalım...Guinness Advert Domino videosu.

Kitaplarla ve domino etkisiyle yaratılmış bu güzel reklamla ilgili detaylara,
'Most expensive ever Guinness advert features large-scale domino game' başlığı altından ulaşabilirsiniz.

İkinci eğlenceli, örnek reklam uygulaması ise, Hema için hazırlanmış. Alışveriş merkezleri zinciri olarak biliyoruz, hema.nl'yi. Oysa, producten.hema.nl sayfasında bizi hoş bir sürpriz bekliyor (açın ve bekleyip olanları izleyin); yine bir domino etkisinden bahsedebileceğimiz hareketlerle sayfadaki ürünlerin ve sayfanın başına gelmeyen kalmıyor. Büyüteçten yansıyan ışık, çaydanlığı ısıtabilir, aman dikkat!

Bu domino etkisini, Honda Cog reklamından anımsıyoruz, gibi bir bağlantı şekillendiyse zihninizde, üzerine bir de elmaaltshift'deki "W+K şeytan mı?" yazısını okuyun, bakalım neler olacak!

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...