Honda: Music


Honda: Music

Dünyada en aşina olduğumuz, mırıldandığımız müziklerden biri üzerinde, HONDA için, DENTSU tarafından hazırlanmış hoş bir reklam.

Müziğin akıcılığında ilerleyen görüntüler, müziğin vurgusu yanında biraz yetersiz kalmış gibi gözükse de, fikriyle yine güzel bir Honda reklamıyla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bu fırsatla müzik kullanımıyla dikkat çekici başka bir Honda reklamını da anımsamış olalım. Cannes 2006 Gold ödüllü, Honda-Choir reklamı; araba seslerinin bir koro tarafından seslendirilmesinden oluşuyordu.


Honda Ad - The Power of Dreams.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...