Retrospektif Bir Yolculuk, Record EnvelopeEski plak kapakları, kayıt zarflarından oluşan harika bir koleksiyon hazırlamış Kavel Rafferty, record envelope altında.

Böyle bir kaynak keşfetmiş olmanın heyecanıyla, hayli vakit geçirdim sayfaları arasında. Grafik öğelerin kullanılışı, yaratıcılık, kayıt stüdyolarının kimliğinden hazırlandıkları dönemin dokusuna kadar, retrospektif bir yolculuğa çıkmak için siz de kendinize rahat bir zaman ayarlayıp, bu görülesi ilham kaynağında keşfe çıkmayı geciktirmeyin.

1 yorum:

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...