Human Tetris

Alttaki videoyla, gülümseyerek güne başladım.

Görüntüler, Japon televizyonlarından eğlenceli bir yarışmaya ait. Tetris mantığında, üzerinde şekiller olan bloklar; eğer bedenleriyle o şeklin formunu alıp blokları aşmazlarsa arkalarındaki suya düşecek olan yarışmacıların üzerlerine geliyor...Haftanın ilk çalışma gününe, böyle bir başlangıç iyi gelebilir. İlginizi çektiyse, Choi Hong Man In A Tight Spot'tan diğerlerini de izleyebilirsiniz.

1 yorum:

  1. bana da maille gelmişti bu ne gülmüştüm yine güldüm hatta tam behzatlık bunlar yapsalar ya sevimsiz şahane pazara azıcık kişilik gelse

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...