HarringtonTasarımcı, illüstratör Steven Harrington portfolyosu, desen kullanımı, renkli ve yaratıcı işleriyle, görülesi...

4 yorum:

 1. Gerçekten öyle görünüyor. Yakından görmek üzere gidiyorum hemen. Teşekkürler Lyn...

  YanıtlaSil
 2. flash player ile görüntülenebiliyor sayfası, soldaki menüden 'prints' altından çalışmalarını görebilirsin. tümü güzel ama burdaki ikisi yanında, 21, 22 ve 25 ilgimi daha çok çekti (:

  YanıtlaSil
 3. çok zekice ve çok güzel...tşkler sevgili lyn..

  YanıtlaSil
 4. delfina,
  ilgini çekmesine sevindim :)

  YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...