Panoramik Gezinti

Topkapı Sarayı Harem bölümünden başladığım panoramik gezintim; Gaziantep Müzesi Zeugma, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Ayasofya Müzesi, Mevlana Müzesi, Burdur Arkeoloji Müzesi ile devam etti.

Böyle bir cümle kurup, tüm bu saydıklarımı neredeyse sadece yarım saat içinde yaptığımı söylemek, başka bir zamanda olsa belki
şaşkınlık verici hatta imkânsızmış gibi gelebilirdi. Ne mutlu ki şimdi teknoloji sayesinde online ortamda, bunları rahatça yapabiliyoruz.

www.360tr.com, panoramik Türkiye fotoğraflarıyla, ordaymışlık hissini duyumsatan hoş bir deneyim sunuyor. Varlığından haberdardım ancak bu kadar detaylı bakma fırsatı bulamamıştım. Umarım içeriği gelişmeye devam eder.

2 yorum:

 1. Merhabalar;
  Bende yarım saatte gezdim diyince şok oldum vallaha.:))Uzun zamandır bende böyle bir gezinti yapmak istiyordum iyi oldu.

  YanıtlaSil
 2. volkan,
  yarım saatte çıkılabilecek gibi de bir web sitesi değil aslında.

  hani, meselâ, "bugün haydarpaşadan denize bakarak güne başlayayım" ya da "abantta nefis bir kar manzarası içinde olmak ne güzel olurdu şimdi" gibi ani istekler için de değerlendirilebilir (:

  YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...