Recycled Words, Will AshfordWill Ashford, Recycled Words. Yaratıcı bir fikir ve onu takip eden görülesi uygulamalar. Desen bilgisi, derinlik algısı, biraz ışık-gölge oyunu ve karalamayla, kelimelerin heyecan verici dönüşümü. Sizce de heyecan verici değil mi? Eski kitap sayfalarının sanat eserleri hâline dönüşmesi bir yana, ben, fikirden çok hoşlandım. Zihnimde farklı uyarlamalar şekillenmeye ve yeni çağrışımlar uçuşmaya başladı bir anda... Yoksa, Exlibris olarak bırakmak için gidip, kitaplarınızda kelimlelerle oynayıp değişik karalamalar yapma isteği mi uyandı üzerinizde? Normaldir. Tutmayın kendinizi. Umarım hoşunuza giden şeyler yaratırsınız.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...