Web Tasarımında Vintage EtkisiTarget Scope; müzikleri, üzerinden geçen uçağın gölgesi, daktilo efektli iletişim paneli ve diğer atraksiyonlarıyla tanıdık gelince; Web Designer Wall altındaki 'Vintage Web Design' başlığı daha bir ilgimi çekti.
Listelenen 23+ farklı web sitesi arasında siz de, enteresan tasarımlarla geçmişe mini bir yolculuğa çıkabilir, ilham verici etkisiyle ya da hiç olmazsa farklı bir tadla geri dönebilirsiniz.

Şimdilerde 'vintage', 'retro' kelimelerini -
tasarımdan giyime, eşyalara kadar birçok alanda- ne çok kullanır olduk, öyle değil mi?

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...