Le Cadeau du TempsZune Art'ın yaratıcılık kokan eğlenceli filmlerini siz de takip etmekten hoşlanıyorsanız, Portland Studio Cory Godbey imzalı 'Le Cadeau du Temps'i, geçen ay yüksek ihtimâlle görmüşsünüzdür.

An itibariyle son film
Laika üzerine bir şeyler söylüyor olmam doğal olanı olacaksa da ben, Le Cadeau du Temps'i anımsayalım istiyorum. Nasıl olsa, Laika'yı ZuneArt'taki sayfasında izleyip, tüm detaylarına erişebilirsiniz. Ki, yapın mutlaka.

Geçen ay öyle oldu, böyle oldu, tatil, derken pek bir şeye değinemedim blogumda. Boylece hem bu eğlenceli animasyonu es geçmemiş olalım, hem de isteyene haftaya güzel bir başlangış için kullanabileceği enfes bir malzeme bulunmuş olsun burada.'Le Cadeau du Temps' videosunu, (ses ayarın yanındaki butonla) tam ekran olarak izlemenizi öneririm, öylesi daha etkileyici olacaktır. Zamanın hediyesi, hediyesini paylaşmayan adamın hikâyesini, bakalım beğenecek misiniz? Yeterince etkilenmediğinizi düşünürseniz, Cory Godbey yaratısı 'Le Cadeau du Temps'te kullanılan animasyon tekniği ve hazırlık süreciyle ilgili geniş bilgiyi, Godbey'in blogu lightnightrains altında görmenizi öneririm. Yalnız ziyaret etmek için rahat bir zamanınızı seçin, Godbey'in bloguna geçtiğinizde aktardığı tüm detayları hayranlıkla zihninize almak isteyeceksiniz. Zamana ihtiyacınız olacak.

Müziği "Liquid Sugar", Maps'e ait olan Le Cadeau du Temps (The Gift of Time) ile ilgili detaylar ve hatta değişik wallpaper, iconlarına ZuneArt'taki alanından erişilebilirsiniz...

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...