Yuxilonofilo, Heiko Windisch
Bu eğlenceli illüstrasyonlar, Almanya'dan, Heiko Windisch portfolyosundan.
Panda, ay zaten ilgi çeken desenler ama, grafik öğeleri kullanış şeklini beğendim. Diğer çalışmalarının yer aldığı www.thestateofthings.de yanında, blogu yuxilonofilo da görülesi...

Heiko portfolyosunu ziyaret ettiğinizde karşılaşabileceğiniz olası tek problem maalesef sayfa tasarımındaki sağa genişleyen yapısı. Sağa doğru genişleyen web sitesi tasarımlarından hoşlanmıyorum, kullanışsız buluyorum.

Evet, kâğıt üzerinde soldan sağa doğru yazıyoruz fakat, bu mantığı web'de devam ettirmeye çalışmak, manasız. Uzayacaksa, sayfa makul bir seviyeye kadar alta doğru uzamalı. Yazılardan oluşan alanlarda ise, okumayı kolaylaştırması, rahat takip edilir olması için fazla geniş olmayan sütunlar kullanılmalı...

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...