300 '300 Spartalı' Soundtrack

300 '300 Spartalı' filminin müzikleri, 25 parçadan oluşuyor, soundtrack'indeki; 'Tyler Bates' düzenlemesi olan, 'Fever Dreams'; hafta sonu müziğimiz olsun, demiştim...

Blogger'dan dolayı veya başka sebeplerden, eğer TuneFeed player ile rahat edemediyseniz; albümdeki 'Fever Dreams', 'Xerxes' Final Offer', 'A God King Bleeds' parçalarını Lynist on Odeo sayfasından dinleyebilir, playlist'inize ekleyebilir veya download edebilirsiniz...

2 yorum:

  1. ewet bencede cok guzel bir soundtrack.Bilhassa "Message for the queen" ve "Earth and Water" extraordinary.

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...