Blogger ERROR?!

"Must have around 197 characters or fewer" da nedir?!

Puff! Blogger bir türlü 'Hafta sonu müziği' post'umu yazdırtmadı :( error verip durdu. Bundan sonra postlar 197 karakter olacak gibi, saçma bi'şey yapmış olamaz Blogger, öyle değil mi?!

Hımm... Acaba embeddable player ile müzik ekleyip, müziği buradan dinletmeme mi izin vermedi, diye düşündüm. Müziğin linki hayli uzundu. Sadece playersız linki vermek istedim, yine olmadı. Link olarak da tam linki verdirtmedi. Evet, parçanın ismi belki biraz uzun ama sebep bu olamaz herhalde?!

Sonra, belki çözüm olur diye, 'Labels' kısmına yazdığım tanımlayıcı kelimeleri azalttım, sorun çıkarmadan post'u yayınladı?!
Yani bundan, 'Labels' olayını abartmamak gerektiğini mi anlamalıyız?!

Ama sadece böyle error vermekle oluyor mu, Blogger?!
Detay, açıklama, link, yol göstermeden; sebebini anlayıp, sorunu çözmek için beni yalnız bırakıyorsun!

Peki. Sıkılıp, bu kadar uğraşmayıp; blog'umu WordPress'e taşımamdan hiç korkmuyor musun Blogger!?

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...