Adi Dassler, AdidasStopmotion animasyon tekniğiyle canlandırılan Adi Dassler ve Adidas'ın hikâyesi
-bağlantıya ya da üstteki görsele, ve açılan sayfada da intro'dan sonra sol altaki 'watch the film'e tıklayarak izlenebliyor-, Martin Krejci, ve 180 Amsterdam Digital imzası taşıyor. Gayet hoş olmuş...

İlgili bağlantılar:
wikipedia - stop motion, Stop motion tekniği nedir?,

2 yorum:

  1. gerçekten süper bir animasyon. hemen ekran koruyucu olarak indirdim ve kullanmaya başladım. fakat benim makinemden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ön izlemedeki kadar hızlı dönmüyor.

    YanıtlaSil
  2. hımm.. screensaver'ını kullanmadım, animasyon olarak arşivime eklemekle yetinmiştim ben (: ama, makinenden kaynaklanacağını sanmıyorum..

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...