Roel Wouters, Type Pattern


Uzaktan bakınca sanki mimari bir çizimi andıran bu görsel, aslında, Roel Wouters'ın 'Tommy Hilfiger Denim' için -sadece- T, H ve D harflerini tipografi becerisiyle birleştirerek oluşturduğu bir desen çalışması.

Roel Wouters, desen ve tipografi kullanımını beğendiğim, Hollandalı başarılı bir tasarımcı. Zengin içeriği, eğlenceli arayüzüyle kesinlikle görülesi bir portfolyosu var.Alltaki de yine kendisine ait, YouTube xelor channel altındaki '80 of 500 handdrawn posters' videosu.0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...