Silverstein


Donald Silverstein, duvarımda eserlerinden birinin olmasını isteyeceğim, bakınca derinliklerine dalıp zihnimi dinlendirebileceğimi ya da ilham verici etkilerinden istifade edebileceğimi bildiğim sanatçılardan biri.

donsilverstein.com'daki çalışmalarına ve benimle aynı düşüncede olup olmayacağınıza bakabilirsiniz. Gallery Sakiko altındaki -diğer sanatçılar da görülesi- Silverstein sayfasından da hakkında bilgi edinmek mümkün.

Mesela, sıcak hava balonlarını severim. Alttaki çalışması da, zeplinle gezme hayallerini besleyebilecek bir illüstrasyon olarak da görülüp kullanılabilir. Yani, hiç olmazsa illüstrasyonlarının eğlenceli iletişim dilinin sizi yakalayacağını düşünüyorum.


0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...