Pedro SantosHaftanın ilk ve kenti kaplayan karla uyandığımız gününde ofise ulaşabilirsek, sıcak kahve ve yanında zihin açıcı etkisiyle Pedro Santos'un www.spot-art.com altındaki portfolyosuna ziyaret, harika olacaktır, diye düşünüyorum.

Tabii, fotoğraf makinesiyle karda İstanbul manzaraları yakalamak, !F İSTANBUL'da beklediğimiz filmleri izleyip sıcak birşeyler içmek daha leziz olabilirdi, ama böyle de idare edilebilir.

Ne diyordum? Ah! Evet. Tiago Guedes tarafından hazırlanmış Flash websitesi formundaki Pedro Santos portfolyosu, girişte, melodileri tüm gün dilimize dolanacak çekicilikteki 'Ornatos Violeta - Dia Mau', 'Mata tu, Patron! - Spain' gibi hoş müzikleriyle bizi karşılayıp gezintimize eşlik ediyor.

İllüstrasyonları ve diğer işleri görülesi bir sanatçı kendisi fakat, beni website sunumuyla cezbetti. Bakalım aynı keyfi siz de yakalayabilecek misiniz?

2 yorum:

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...