Pancakes5 Şubat 2008, 'İnternational Pancake Day' idi. Bir pancake sever olarak James Provan, fikrini böyle [bknz: üstteki video] eğlenceli bir uygulamaya dönüştürmüş.

Bilmiyorum sizinki nasıl ama, benim tercihim ballı krepten yana. Fakat, bu videonun burada olmasının asıl sebebi, 90 saat civarı bir zamanda hazırlanmış, 2500 frame'den oluşan eğlenceli bir stop motion olması. Detayları, welovepancakes.com'da.

ilgili bağlantılar;
video: Pancakes for your face, Stop motion tekniği nedir? wikipedia: stop motion, frame, pancake, shrove tuesday.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...