Anatomical Street Art

Anatominin sanatla kesiştiği noktadan hoş yansımalar sunan streetanatomy.com altındaki 'Anatomical Street Art' galerisi, yakın zamanda değindiğimiz Street Art örneklerine farklı bir açılım getiriyor.

İlgi çekici ve bazıları oldukça enteresan. Fakat blogun 'Anatomy Tattoos' bölümündeki örnekler hakkında da aynı şeyleri düşünür müsünüz, bilemiyorum.

Evet, bazı dövmeler gayet hoş durabiliyor, ama
hoş bir ayrıntı olmaktan uzaklaşıp, teması ne olursa olsun ten üzerinde kapladıkları alan arttıkça, çok da estetik gözükmediklerini düşünüyorum...

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...